ARICAM Isıcam Sistemleri

ÇİFTCAM ve ÜÇLÜCAM SİSTEMLERİ

Çift cam ve üçlü cam sistemleri, binalarda pencerelerden kaynaklanan ısı kayıplarının önlenmesine yönelik düşünülmüş ve bu amaçla geliştirilmiş sistemlerdir.

Her tip doğramaya uyarlanabilirliği, iç yüzeylerinin kesinlikle buğulanmaması ve tozlanmaması, ısı ve ses yalıtımında sağladığı yararlar, dünyanın tüm gelişmiş ülkelerinde bu sistemleri yapı elemanları arasında ilk sıralara yükseltmiştir.

Yurdumuzda da giderek, uzun vadede sağladığı büyük ekonomik avantajlar ve diğer yararları göz önüne alınarak daha çok tercih edilir duruma gelmektedir.

Çift cam veya üçlü cam sistemleri ile donatılmış yapılar, her pazar koşulunda alıcının tercihini etkileyen birinci derecedeki faktörlerden birisidir.

ARICAM ÇİFT CAM SİSTEMLERİ AVRUPA STANDARDINDADIR.

Çünkü; Üretim İtalya’dan ithal edilen makinalarla ve en yeni teknolojiyle yapılmaktadır. Kullanılan kimyevi maddeler, dünya markalarının deneyerek, kalitesini onayladığı markalardır.Regal ürettiği her camı, Türkiye’de çok az kuruluşun sahip olduğu laboratuvarlarıında periyodik olarak test eder, kalite kontrolünden geçirir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile sağlam, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunar. Ürünleri TSE kalite belgelidir. Regal çift cam ve üçlü cam sistemleri bu nedenlerle yurt içinde ve yurtdışında aranılan bir marka konumundadır.