Hakkımızda

Bayisi olduğumuz Polipen, ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Polipen’in misyonu, tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin PVC profil konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, “Dünyanın PVC Profil Üreticisi” olmaktır.

Bu doğrultuda Polipen, profil dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

EKİNCİOĞLU YAPI PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Polipen’den aldığı güç ve destekle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri her daim haklıdır prensibi ile tüm müşterilerine sorunsuz hizmet anlayışıyla 2002′den günümüze çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Teknik kadrosuyla herzaman hizmenizdedir.
Hedefimiz bilinçli kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Cephe, çatı kaplama, izolasyon, PVC Kapı ve Pencere Sistemleri, Elektronik Kepenk, Fotosel Kapı, Cam Balkon Sistemleri, Isıcam ve PVC Aksesuar  işlerinizde; 1990-2011 yılından beri deneyimli ekip, ekipmanları ve çağdaş bakış açısı ile Modern mimariye yeni bir boyut kazandırarak, kendimize özgü yenilikler sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

  1. CEPHE GİYDİRME
  2. ELEKTRONİK KEPENK VE KAPI
  3. PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ
  4. CAM BALKON SİSTEMLERİ
  5. ISICAM SİSTEMLERİ
  6. PVC AKSESUARLARI

Ekincioğlu Yapı
PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Yandex.Metrica